Hakkımızda

Trabzon yomra özdilde 1983 de doğdum.Havaalanına 7 yaşında iken taşındım.ve ogünden bugüne kadar Pelitlide okudum  Çalıştım çalışıyorum Çok şükü Rabbimize

2009 da işyerimi açdım ve Şimdi tüm elektironik tamiri ve Anahtar hizmeti vermek deyiz.


 UZUN ALİOĞLU

KURTULUSYAVUZ

 teşekkürler

http://www.facebook.com/61KURTULUSYAVUZ

https://hangouts.google.com/?pli=1


Hakkımızda

Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi kurtulusbilgisayar.com, 2009 yılında hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olan kurtulusbilgisayar.com, Türkiye’nin elektronik ticaret ve ilan platformu olma özelliğini taşıyor.

kurtulusbilgisayar.com kendi faaliyet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri , Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler,9 kategoride hizmet veren kurtulusbilgisayar.com,Trabzon da bulunan 1 adet veri merkezi Türkiye’nin en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen 

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kurtulusbilgisayar.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.